Movies
Ratings
60
Me Before YouRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 2.5
TangledRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
FamilyhoodRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 1.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0