Movies
Ratings
97
The UpsideRated ★ 5.0
A Dog's PurposeRated ★ 5.0
MarshallRated ★ 5.0
PhiladelphiaRated ★ 5.0
Inch'AllahRated ★ 3.0
WonderRated ★ 5.0
Sarah's KeyRated ★ 4.0
Land of MineRated ★ 5.0
TruthRated ★ 4.0
AnthropoidRated ★ 5.0
The CommandRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
ConcussionRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Hotel RwandaRated ★ 5.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 4.0
The Good LieRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5