Movies
Ratings
28
Mr. RightRated ★ 4.0
Man UpRated ★ 4.5
AustenlandRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Flying ColorsRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0