Series
Ratings
15
She Was PrettyRated ★ 1.5
ConstantineRated ★ 0.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 0.5
SignalRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 1.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 1.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.0
Orphan BlackRated ★ 1.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 0.5
Sherlock Season 1Rated ★ 1.0
Temptation of WifeRated ★ 1.0
High KickRated ★ 0.5- War of MoneyRated ★ 1.0
Warm and CozyRated ★ 0.5