Series
Ratings
161
Love O2ORated ★ 3.5
Love Through a MillenniumRated ★ 4.0
Imjin War 1592Rated ★ 4.5- Magic Warriors Mir & GaonRated ★ 3.5
Again, My LoveRated ★ 3.0
Smile, MomRated ★ 3.5- School 3Rated ★ 3.5
- 특수사건전담반 TENRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 3.5
Mr. BackRated ★ 3.5
Come Back AliveRated ★ 3.0
Dr. JinRated ★ 3.5
The MissingRated ★ 3.0
Nonstop 1Rated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 3.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0
Painter of the WindRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 3.5