Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Behind Her EyesRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0