Titles you rated
LucyRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 5.0