Titles you rated
Criminal MindsRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 2.5
Criminal MindsRated ★ 2.5
Orphan BlackRated ★ 2.5
YoungerRated ★ 0.5
LostRated ★ 0.5- DEATH NOTERated ★ 0.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Community Season 1Rated ★ 3.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0