Movies
Ratings
179
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.0
Terminator: Dark FateRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
BanG Dream Film LiveRated ★ 4.0
Miss BaekRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.5
Honest CandidateRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.5