Titles you rated
Crows Zero IIRated ★ 5.0
Sea FogRated ★ 2.0
Se7enRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 5.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
FriendRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.5