Titles you rated
CommissionRated ★ 0.5
Dead Talents SocietyRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 5.0
LiftRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Mononoke the Movie: The Ashes of RageRated ★ 4.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 5.0
The Witcher: Nightmare of the WolfRated ★ 4.0
The Witcher: Sirens of the DeepRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 2.0
ConclaveRated ★ 4.0
Umamusume: Pretty Derby – Beginning of a New EraRated ★ 4.0