Series
Ratings
229
Crime SceneRated ★ 4.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
True HauntingRated ★ 1.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
BanG Dream! Ave MujicaRated ★ 3.0
DarkRated ★ 3.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 3.5
BanG Dream! It's MyGO!!!!!Rated ★ 3.0
AemaRated ★ 4.0
CassandraRated ★ 4.0
Otherside PicnicRated ★ 3.0
The 100 Girlfriends Who Really, Really, Really, Really, Really Love You Season 2Rated ★ 3.0
The 100 Girlfriends Who Really, Really, Really, Really, Really Love YouRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
How to Become Ordinary Season 2Rated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
KaosRated ★ 2.0
The Sandman Season 1Rated ★ 4.0