Titles you rated
MementoRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
TedRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
Cowboys & AliensRated ★ 2.5
ChappieRated ★ 3.5
CrankRated ★ 3.5
Transporter 3Rated ★ 3.0
PoseidonRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 3.5
The TransporterRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 2.5
HulkRated ★ 3.0