Movies
Ratings
107
Jack ReacherRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
The Girl Who Kicked the Hornet's NestRated ★ 5.0
The Girl Who Played with FireRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
AutomataRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Air Force OneRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 4.5