Titles you rated
EscapeRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
Robot DreamsRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0- Replacement Driver VLOGRated ★ 4.0
- Love VillainRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 2.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 3.0
A Single ManRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
It's a Summer Film!Rated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Free GuyRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0