Titles you rated
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0