Titles you rated
CloserRated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
MasterRated ★ 3.0
My First ClientRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 3.5
A Man Who Was SupermanRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 5.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Kids on the SlopeRated ★ 5.0
No Longer HeroineRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Grace of MonacoRated ★ 4.5
Last HolidayRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.5