Movies
Ratings
693
Nothing SeriousRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 2.0
AntebellumRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.5
A Bloody AriaRated ★ 2.0
Beauty WaterRated ★ 2.5
The FortressRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5
ClimbingRated ★ 0.5
Final Destination 3Rated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
InfernoRated ★ 3.0- Parasite: Black & White EditionRated ★ 4.0
- The ScamRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0
The Bone CollectorRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
My Dear EnemyRated ★ 4.0
RushRated ★ 4.5
The ShamelessRated ★ 3.5