Series
Ratings
43
GleeRated ★ 4.0
Law & Order: Special Victims Unit Season 1Rated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
WATER BOYSRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 5.0- Heidi: Girl Of The AlpsRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 3.0
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 3.0
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 3.0- SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.5
素直になれなくてRated ★ 3.0
BrainRated ★ 3.5
The Great DoctorRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 2.5
For You in Full BlossomRated ★ 3.5