Titles you rated
Death RaceRated ★ 5.0
American PsychoRated ★ 5.0
FireworksRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Falling DownRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
A Barefoot DreamRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 5.0
A MillionRated ★ 5.0
The TruckRated ★ 4.0
Into the MirrorRated ★ 2.0
For HorowitzRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 1.5
The UninvitedRated ★ 4.0
The Quiet FamilyRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0
Crush and BlushRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0