Titles you rated
Merry Christmas Mr. MoRated ★ 4.5
PatersonRated ★ 4.5
Communication & LiesRated ★ 2.5
The Third MurderRated ★ 4.0
Mother!Rated ★ 2.5
Blade Runner 2049Rated ★ 2.5
A Monster CallsRated ★ 4.5
The Running ActressRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.0
The Poet and The BoyRated ★ 3.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
The One I LoveRated ★ 3.5
The VillageRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 1.0
SnowdenRated ★ 2.5
Blue JasmineRated ★ 4.0
The Sense of an EndingRated ★ 3.5
Lady MacbethRated ★ 4.5
MaudieRated ★ 4.0