Titles you rated
Glory JaneRated ★ 5.0
Lights and ShadowsRated ★ 5.0
TV Novel: SamsaengiRated ★ 2.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0
Five FingersRated ★ 1.0
Thank YouRated ★ 5.0
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 3.0
Cheer Up!Rated ★ 5.0
Orange MarmaladeRated ★ 5.0
Ruby RingRated ★ 2.0
Feast of the GodsRated ★ 5.0
Hi! School - Love OnRated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 5.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 5.0
My Lovely GirlRated ★ 0.5
Man from the EquatorRated ★ 3.0
May QueenRated ★ 5.0- You Are My DestinyRated ★ 5.0
Lovers of MusicRated ★ 5.0