Titles you rated
Iron ManRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Tenacious D in The Pick of DestinyRated ★ 4.0