Titles you rated
The World of UsRated ★ 3.5- USBRated ★ 0.5
The UnfairRated ★ 4.0
1917Rated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Forbidden DreamRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 0.5
Deliver Us From EvilRated ★ 0.5
Copying BeethovenRated ★ 5.0
Dead Man WalkingRated ★ 0.5
A Day for an AffairRated ★ 0.5
Knives OutRated ★ 5.0
Me, Myself & IreneRated ★ 2.0
The Sheriff In TownRated ★ 0.5- Jakob the LiarRated ★ 5.0
American History XRated ★ 5.0
La BambaRated ★ 3.5
God's Not DeadRated ★ 5.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 5.0
Seven Years in TibetRated ★ 4.0