Titles you rated
WhiplashRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 2.5
FlightplanRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 3.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.0
The Lone RangerRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 2.5