Movies
Ratings
218
Into the WildRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 3.5
One ChanceRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The Age of AdalineRated ★ 3.0
Breathe InRated ★ 3.0
Erin BrockovichRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Did You Hear About the Morgans?Rated ★ 2.5
Miss PotterRated ★ 3.0
50/50Rated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 3.0
Son of SaulRated ★ 4.5
AdoreRated ★ 3.0
CloserRated ★ 4.0