Titles you rated
- Hotaru no HikariRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 3.5
Older SisterRated ★ 5.0
Beauty or BeastRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
I'm Taking the Day OffRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 4.5