Titles you rated
The Face ReaderRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 2.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5