Series
Ratings
30
Oh My GhostRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 2.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 2.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
MonstarRated ★ 2.0
JumongRated ★ 3.5
Legend of the PatriotsRated ★ 4.5
Angel EyesRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 2.0
The Joseon GunmanRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
Bad GuysRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 1.0
Dream HighRated ★ 3.0