Titles you rated
Righteous TiesRated ★ 4.5
The Fast and the Furious 3Rated ★ 5.0
Brick MansionsRated ★ 5.0
The Expendables 3Rated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.5
Wild CardRated ★ 4.0
S.I.U.Rated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 3.5
GloveRated ★ 2.5
TwilightRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.5
The Expendables 2Rated ★ 4.5
Never Back DownRated ★ 5.0
The ExpendablesRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Bank JobRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 4.0
CrankRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 5.0