Series
Ratings
41
The King of DramasRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0- Emperor of the SeaRated ★ 3.0
GiantRated ★ 5.0
Waiting for LoveRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 3.0
Angel EyesRated ★ 2.0
You're BeautifulRated ★ 1.0
Master of StudyRated ★ 2.0
History of a SalarymanRated ★ 4.5- Invisible ManRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 2.5
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0