Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.5- SkinsRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0- My Little Sister Can't Be This CuteRated ★ 3.0
Sailor Moon SuperSRated ★ 3.0
Sailor Moon SRated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 4.5- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0