Titles you rated
SilencedRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 3.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
CartRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 2.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.5
He's on DutyRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
300Rated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0