Series
Ratings
163
Antique: Western Antique Cake ShopRated ★ 3.0
KAIST Season 1Rated ★ 3.0
Tiger & DragonRated ★ 3.5
Dr. ChampRated ★ 3.0- Family's HonorRated ★ 3.5
- IslandRated ★ 3.5
PianoRated ★ 5.0
Endless LoveRated ★ 3.0- Ladies of the PalaceRated ★ 3.0
City HallRated ★ 3.0
Love Story in HarvardRated ★ 3.0
East of EdenRated ★ 2.0
Dark AngelRated ★ 3.0- Queer as Folk Season 4Rated ★ 5.0
- Queer as Folk Season 5Rated ★ 5.0
Dark AngelRated ★ 4.0
99 Days with the SuperstarRated ★ 4.0
Fashion 70'sRated ★ 3.0- Queer as Folk Season 3Rated ★ 5.0
- Queer as Folk Season 2Rated ★ 4.5