Titles you rated
LiveRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
My NameRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Nightmare TeacherRated ★ 3.5
Pegasus MarketRated ★ 4.0
Sisyphus : the mythRated ★ 2.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
Love Alarm Season 2Rated ★ 3.0
The Good DetectiveRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.5
Flower of EvilRated ★ 3.5
100 Days My PrinceRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 1.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
18 AgainRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Do You Like Brahms?Rated ★ 3.5