Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 5.0
The Legend of 1900Rated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
WatchmenRated ★ 3.5
SplitRated ★ 4.5
The Italian JobRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 4.0
Lucky Number SlevinRated ★ 5.0
The IllusionistRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
ArgoRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.5