Titles you rated
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
The Kid with a BikeRated ★ 4.5
City of GodRated ★ 4.5
While We're YoungRated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 4.0
YouthRated ★ 4.0
The WrestlerRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.0
Still AliceRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5