Titles you rated
MonstarRated ★ 1.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 2.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
New HeartRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 2.0
I Need RomanceRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 2.5
Full HouseRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 1.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 1.0