Movies
Ratings
48
SkyfallRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
The ShamelessRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
Thread of LiesRated ★ 2.5
Step UpRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 1.5
May 18Rated ★ 3.5