Movies
Ratings
400
Training DayRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
SullyRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 0.5
Jason BourneRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0