Movies
Ratings
25
Shallow HalRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
The PostmanRated ★ 5.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.5
The BoyRated ★ 2.0
Kick-AssRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
We Are BrothersRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5