Series
Ratings
26
She Was PrettyRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
EXO Next DoorRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5