Titles you rated
Dahlia in BloomRated ★ 5.0
Black Butler Public School ArcRated ★ 3.5
Isekai Izakaya: Japanese Food From Another WorldRated ★ 2.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 5.0
Restaurant to Another World Season 2Rated ★ 5.0
Restaurant to Another WorldRated ★ 5.0
Izakaya ShinkansenRated ★ 2.0
Evening Drink StyleRated ★ 3.5
Farming Life in Another WorldRated ★ 3.0
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 5.0
Hitori de Nomeru mon!Rated ★ 3.5- ChangeRated ★ 4.5
- WWII: Lost FilmsRated ★ 5.0
Wakako zake Season 4Rated ★ 4.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 5.0
Heaven's Design TeamRated ★ 4.5
Ichikei's CrowRated ★ 4.5
Arifureta: From Commonplace to World's StrongestRated ★ 3.0- Mi wo Tsukushi RyourichoRated ★ 5.0