Series
Ratings
18
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
- Ladies of the PalaceRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0