Titles you rated
To Each Your SarahRated ★ 4.0
CicadaRated ★ 4.0
Lean on PeteRated ★ 4.0
YouthRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
Attila MarcelRated ★ 5.0
MommyRated ★ 4.5
RideRated ★ 3.0
FrankRated ★ 3.0
WonderstruckRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Born to Be BlueRated ★ 4.5
Children of MenRated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.0- BlackRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
FailanRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.0