Titles you rated
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.5
CoralineRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.0
CallRated ★ 4.0
VenomRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.0