Titles you rated
Lone SurvivorRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
FluRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 4.0
21Rated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
AlwaysRated ★ 4.5
ColombianaRated ★ 4.5
The SignalRated ★ 1.5
The Yellow SeaRated ★ 4.5
ChronicleRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 2.5