Series
Ratings
23
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
The MissingRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.5
HealerRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0