Titles you rated
Feast of the GodsRated ★ 1.5
LookoutRated ★ 2.0
Queen For Seven DaysRated ★ 2.5
CircleRated ★ 3.5
The RebelRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.5
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 2.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 2.0
SignalRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 4.5
White ChristmasRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 2.5
The Flower in PrisonRated ★ 1.5