Titles you rated
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Big ManRated ★ 4.0
Bubble GumRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.5
HealerRated ★ 3.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
Lovers in PragueRated ★ 4.0
Vampire ProsecutorRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
You Are All SurroundedRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 4.0
Gap DongRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 4.5
Special Affairs Team TENRated ★ 4.5